Прохання підтримати!

Тема в разделе "Сообщения / Новости", создана пользователем Mark, 29 окт 2022.

  1. Mark

    Mark Новый пользователь

    Регистрация:
    11 дек 2015
    Сообщения:
    21
    Симпатии:
    1
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Ukraine
    Друзі, граю з переривами на цьому сервері з 2015 року. Це реально самий стабільний сервер, але на мою думку потрібно зробити повний вайп сервера, а також повну чистку форуму. Оскільки Адміністратор вже достатньо зробив позитивного для цього серверу, і за стілкьи часу - настав час почати все з чистого листа. Також це допоможе привернути увагу нових гравців - оскільки відкриття такого стабільного серверу на інтерлюді - шукають багато людей, в яких ностальгія за чимось старим та хорошим :)
    Якщо на сервері буде вайп - я думаю що сюди повернуться багато людей :) Я готовий допомагати новеньким - качатись з ними, і в загальному допомагати, оскільки хочу створити свій дружній клан, з адекватними людьми.

    П.С. Підтримайте в цьому пості, можливо Адміністрація погодиться ) Це було б нереально круто !
     
  2. Mark

    Mark Новый пользователь

    Регистрация:
    11 дек 2015
    Сообщения:
    21
    Симпатии:
    1
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Ukraine
    Якщо Адміністрація зробить повний ресет сервера. Готовий набрати в свій клан активних гравців. Стукайте в Disscord - ProudMark#4884! Буду радий всім адекватним гравцям :)
     
  3. Administrator

    Administrator Administrator Команда форума

    Регистрация:
    2 окт 2012
    Сообщения:
    675
    Симпатии:
    92
    Адрес:
    Киев
    Администрация планирует выполнить переоткрытие сервера, о точных сроках пока не можем сообщить, следите за новостями.
     
  4. Killer

    Killer Пользователь

    Регистрация:
    28 май 2014
    Сообщения:
    88
    Симпатии:
    7
    Пол:
    Мужской
    Хорошая новость, ждём!
     

Поделиться этой страницей